Trzeba  napisać o kolejnym sukcesie płockiego siatkarskiego talentu: Bartek Kwolek – grający na pozycji przyjmującego w reprezentacji Polski kadetów – po zdobyciu w tym roku Mistrzostwa Europy w Turcji (kwiecień) i wygraniu prestiżowego Memoriału Jurija Czesnokowa w Anapie (lipiec), osiągnął ze swoimi kolegami z zespołu kolejny ogromny sukces na międzynarodowej arenie: złoty medal na Olimpijskim Festiwalu Młodzieży w Tbilisi!

W finałowym meczu rozgrywanym 1 sierpnia Polska pokonała Bułgarię 3:0 (25:15, 25:14, 25:19). Do finału nasi siatkarze dotarli we wspaniałym stylu, wcześniej po drodze wygrywając wszystkie swoje spotkania po 3:0.

Po krótkim odpoczynku już 6 sierpnia kadra narodowa kadetów odlatuje do Argentyny do Buenos Aires na kolejny, najważniejszy w tym roku turniej: Mistrzostwa Świata Kadetów, które odbędą się w dniach 14-23 sierpnia.

Podział na grupy w MŚ kadetów w Argentynie: 
Grupa A: Argentyna, USA, Francja, Belgia, Turcja 
Grupa B: Chiny, Kuba, Meksyk, Egipt, Włochy 
Grupa C: Iran, Polska, Chile, Tajwan, Bułgaria 
Grupa D: Rosja, Brazylia, Japonia, Portoryko, Niemcy

Trzymamy kciuki i życzymy samych wygranych!!!!

Informacje o sukcesach i osiągnięciach naszych płockich siatkarskich talentów: sióstr Muszyńskich, Bartosza Kwolka i Pawła Halaby bardzo cieszą i potwierdzają, że w Płocku są talenty siatkarskie, które wystarczy znaleźć, wytrenować i w nie długoterminowo zainwestować.

tbilisi2