W dniu 30 września na terenie Szkoły Podstawowej nr 22 w Płocku odbył się XI Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki o Puchar Prezydenta Miasta Płocka w kategorii „czwórek siatkarskich oraz młodziczek. Gościliśmy w Płocku zawodniczki ze Sparty Grodzisk, Rutki Płońsk, Viktorii Lubowidz i Drobina. Z płockich szkół w rozgrywkach wzięły udział SP 3 i SP 23.

W kategorii czwórek 12 drużyn zostało podzielonych na dwie grupy, w których mecze odbywały się systemem „każdy z każdym”. Do półfinału awansowały po dwa pierwsze miejsca z każdej grupy. Trzecie miejsca z grup grały o miejsce 5, czwarte o miejsce 7 itd.  W półfinale rywalizowały ze sobą następujące zespoły: Viktoria Lubowidz I, Volley Płock I, Sparta Grodzisk I i SP23 Płock. Mecze były bardzo wyrównane i na wysokim poziomie. Zawodniczki Volley Płock I w składzie: Julia Wojtycka, Maja Prusiewicz, Weronika Piecka, Roksana Jakubowska i Oliwia Łątka wywalczyły sobie awans do rozgrywek finałowych. W walce o pierwsze miejsce spotkały się z Viktorią Lubowidz I – niestety przeciwnik okazał się silniejszy i pokonał nasz zespół 25:16.

W kategorii młodziczek -gdzie do rywalizacji przystąpiły zespoły Volley Płock I i II , Rutki Płońsk oraz SP Drobin – puchar zdobył zespół Volley Płock I.

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA w ktg czwórek

1 Viktoria Lubowidz I
2 Volley Płock I
3 Sparta Grodzisk I
4 SP 23 Płock
5 Viktoria Lubowidz II
6 Volley Płock II
7 Rutki Płońsk
8 SP 3 Płock
9 Volley Płock III
10 Sparta Grodzisk II
11 Drobin I
12 Drobin II