W sobotę 26 listopada nasz klub Volley Płock był organizatorem Turnieju Piłki Siatkowej w ktg „szóstek”, w którym wzięły udział zawodniczki z rocznika 2004 i młodsze. Uczestnikami były drużyny SP Drobin, MUKS Krótka Mysiadło, UKS Lesznowola, Zielona oraz MUKS Volley Płock. Do rywalizacji przystąpiło łącznie 8 zespołów podzielonych na dwie grupy, w tym 3 zespoły Volley Płock. W grupach obowiązywał system rozgrywek „każdy z każdym”. Następnie po fazie grupowej zespoły z miejsc 1 – 2 trafiły do grupy finałowej, a z miejsc 3-4 do drugiej grupy, gdzie grały o miejsca 5-8. W grupie finałowej znalazł się I i II zespół Volleya, wcześniej zwyciężając w swoich grupach. Ostatecznie w turnieju zwyciężył zespół MUKS Volley Płock I, Volley Płock II zajął drugie miejsce, trzecią lokatę zaś zdobył zespół Krótkiej Mysiadło. Trzy najlepsze zespoły otrzymały pamiątkowe medale oraz puchary.
Dla naszych zawodniczek z rocznika 2004 i młodszych, grających w większości w ktg „czwórek” lub „trójek”, turniej był także okazją do zdobycia cennych doświadczeń w grze w ustawieniu, w jakim grają ich starsze koleżanki.