W dniu 3 grudnia w Płocku odbył się IX Ogólnopolski Turniej Mini Siatkówki w kategorii ‚dwójek’ i ‚trójek’ siatkarskich.  Do Płocka przyjechały kluby: Sparta Grodzisk Mazowiecki, Victoria Lubowidz i „Czwórka” Włocławek, a łącznie w zmaganiach wzięło udział 19 zespołów. Nasz klub do rywalizacji wystawił dwa zespoły w kat. dwójek oraz trzy w kat. trójek.

W kategorii dwójek siatkarskich wystartowało 10 zespołów, które rozpoczęły rywalizację w dwóch grupach eliminacyjnych. Do grupy finałowej awansowały po dwie drużyny z  największą liczbą punktów. Były to dwa zespoły Victoria Lubowidz i dwie z „Czwórki” Włocławek. Dziewczęta, które uplasowały się w eliminacjach na 3 i 4 miejscu trafiły do grup grających o miejsca 5 – 8. W tej kategorii zwyciężyła reprezentacja Lubowidz I, przed „Czwórką” z Włocławka, a trzecie miejsce zajął zespół Lubowidz II. Nasze dziewczęta z Volley Płock zajęły 7 i 10 miejsce.

W kategorii trójek drużyny grały systemem „każdy z każdym”. Najlepiej zaprezentował się zespół Volley Płock I, który pewnie wygrał wszystkie swoje spotkania, zdobywając pierwszą lokatę. Na drugim miejscu uplasowały się dziewczęta z Victoria Lubowidz, a na trzecim UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki I.  Na 4 i 5 pozycji znalazły się odpowiednio drugi i trzeci zespół MUKS Volley Płock.

Podkreślić należy , że wszystkie nasze zespoły grały z ogromnym zaangażowaniem, do końca walcząc o każdą piłkę!