W sobotę 16 stycznia nasze seniorki na wyjeździe zmierzyły się z wiceliderem rozgrywek – zespołem Nike Ostrołęka. Od początku było wiadomo, że będzie to zacięty pojedynek, gdyż – jak pokazuje tabela –  najprawdopodobniej to  właśnie te obydwa zespoły będą rywalizować ostatecznie o awans do II ligi.  Mecz był rzeczywiście bardzo zacięty i wyrównany, pierwszy set wygrały rywalki do 16, drugi – zespól Volleya do 23. W trzecim znów zawodniczki Nike były górą pokonując nas do 19, czwarty set to znów koncertowa gra Volleya i zwycięstwo do 13.  O wygranej zdecydować miał tie-break, który zazwyczaj jest wielką loterią i tak tez było w tym przypadku…. Volley prowadził już w nim już 8:2, jednak ostatecznie po nerwowej końcówce przegrał 13: 15. Więcej o przebiegu meczu tutaj: http://www.plockiportalsportowy.pl/wiadomo%C5%9Bci/pechowa-pora%C5%BCka-siatkarek

Nike Ostrołęka – MUKS Volley Płock 3-2 (25:16, 23:25, 25:19, 13:25, 15:13)

MUKS Volley (wyjściowe ustawienie): Izabela Chęcińska (Sandra Niedziałkowska), Aleksandra Koperska (Joanna Wakuła), Marta Wójcik, Natalia Kopeć (Emilia Bąkowska), Kamila Marcinkowska, Zuzanna Olejniczak, Agnieszka Baryła (Alicja Fabiszewska).