Siatkarki II ligowej drużyny seniorek MUKS Volley Płock z nowymi wzmocnieniami! Są to dwie doświadczone zawodniczki: 24-letnia Marika Doktorska to rozgrywająca, mierzy 186 cm. Ostatnio grała w Blu Soft Mazovia Warszawa, reprezentowała także Legionovię, AZS AWF Warszawa, Jokera Świecie, NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki. Z kolei na przyjęciu zobaczymy doświadczoną, 38-letnią Martę Lach. Mająca 180 cm wzrostu siatkarka ma na koncie sporo sukcesów juniorskich, kilka razy awansowała z zespołem do pierwszej ligi. Jest absolwentką AWF w Warszawie, trenerką II klasy piłki siatkowej. Pochodzi z Białegostoku, tam rozpoczynała karierę w Juvenii. Potem pięć sezonów spędziła na parkietach we Francji (2005-2010), a w poprzednim sezonie reprezentowała NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki.
– Liczę, że nowe, doświadczone siatkarki pomogą młodemu zespołowi. Sprawią, że pokażemy wreszcie nasz spory potencjał – mówi trener Volley Jerzy Chęciński.

Nowe siatkarki kibice będą mogli zobaczyć już w najbliższą sobotę w pierwszym meczu rundy rewanżowej ze Spartą Warszawa.  Początek meczu o godz. 14.30 w hali SP nr 23 na Podolszycach Północ. Zapraszamy na trybuny!

http://plock.wyborcza.pl/plock/1,35681,21019087,nowa-rozgrywajaca-i-przyjmujaca-w-volley-plock-maja-pomoc-w.html