Po zakończonej w maju rywalizacji przyszedł czas na podsumowanie Mazowieckich Eliminacji Kinder Sport 2015. Rozgrywki dziewcząt toczyły się w trzech kategoriach: Dwójki, Trójki i Czwórki – we wszystkich tych kategoriach płocki Volley wystawił swoje drużyny: 6 zespołów Dwójek, 4 zespoły Trójek i 1 drużynę Czwórek.
Łącznie do eliminacji przystąpiło 229 drużyn w tym 107 Dwójek, 68 Trójek i 54 Czwórki z 45 klubów z całego Mazowsza. W tym roku zmodyfikowano ubiegłoroczny system rozgrywek wprowadzając w Dwójkach grupę Złotą i Srebrną, dwie dywizje z ligami w Czwórkach oraz wprowadzając 16 finalistów dla wszystkich kategorii. Tym samym w całych rozgrywkach dziewcząt rozegrano razem ponad 2300 meczów.

Klasyfikacja końcowa Dwójek:
1. Beta Błonie
2. NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki
3. SP220 Atena/Varsovia 2
Klasyfikacja końcowa Trójek:
1. SP220 Atena IV
2. Legionovia
3. Nike Ostrołęka
Klasyfikacja końcowa Czwórek:
1. UKS Esperanto Warszawa
2. Rosario SMS Lubowidz
3. UKS Atena Warszawa
Jeśli chodzi o płocki Volley to najwyższe miejsce zdobyły nasze Czwórki, które dotarły do finału ostatecznie zajmując tam ósme miejsce. Obydwie drużyny Trójek zakończyły rozgrywki na półfinałach zajmując w końcowej klasyfikacji 12 (Volley Płock) i 16 miejsce (Volley III Płock). Natomiast tylko jeden zespół Dwójek (Volley Płock 2) dotarł do półfinału plasując się tam na 18 pozycji. Należy przypomnieć, że w całej edycji tegorocznych rozgrywek startowało 107 zespołów Dwójek, 68 zespołów Trójek i 54 zespoły Czwórek – więc występ naszych dziewczyn należy ocenić jak najbardziej pozytywnie życząc jeszcze lepszych wyników w przyszłorocznej edycji Kinder+Sport. Gratulacje dla zawodniczek i trenerów!!!

Kinder-3Miasto