Nasz zespół młodziczek w dniach 4/5 listopada rozgrywał w Ostrołęce swoje spotkania w ramach I turnieju II ligi młodziczek. Przeciwniczkami były drużyny: Nike Ostrołęka, GLKS Nadarzyn, Krótka Mysiadło, NOSiR Nowy Dwór i Trzynastka Radom. Sobota była dla naszego zespołu trudnym dniem – trzy mecze i trzy przegrane 0:2 …. Najpierw z gospodyniami turnieju (do 15 i 19), potem z Nadarzynem (do 13 i 16), a na koniec z Nowym Dworem – w tym meczu dziewczyny zaczęły w końcu grać co potrafią, ale ostatecznie przegrały jednak w setach do 22 i 21.

Niedziela za to należała już do nas – nasz zespół wyszedł na parkiet zupełnie odmieniony, z pozytywnym nastawieniem, czego efektem była wysoka wygrana z Krótką Mysiadło 2:0 (do 13 i 7) i z Trzynastką Radom 2:1 (pierwszy set przegrany do 18, potem wygrany do 13 i w końcu zwycięski tieabreak do 12). Dzięki tym wygranym zajęliśmy 4 miejsce w grupie i tym samym pozostajemy w II Lidze razem z zespołem z Nowego Dworu.  Do I ligi awansowały zespoły z Ostrołęki i Nadarzyna, którym gratulujemy, natomiast do III ligi spadły zespoły z Radomia i Mysiadła.  Do  II ligi z III ligi awansowały z kolei zespoły Plas Warszawa i Wrzos Międzyborów, natomiast które dwa zespoły dołączą jeszcze z I ligi – dowiemy się już w najbliższy weekend, kiedy to zostanie rozegrany I turniej I ligi. Następny turniej II ligi rozegrany będzie w dniach 2/3 grudnia.