W dniu 14 czerwca 2017 roku odbył się III Rodzinny Turniej Siatkówki zorganizowany przez MUKS Volley Płock. Wzięło w nim udział 16 zespołów. Drużyny składające się z zawodniczki i jej rodzica rywalizowały w 3 kategoriach: klas 4 i młodszych, klas 5-6 oraz młodziczek.  System rozgrywek polegał na rozegraniu spotkań w grupach systemem „każdy z każdym”. Organizatorzy wprowadzili przepisy, które nie zezwalały na blokowanie i atakowanie przez rodziców.  W turnieju gwiazdami siatkówki miały być przede wszystkim dzieci. Zawodnicy, zarówno ci młodsi jak i trochę starsi, z zaangażowaniem walczyli o każdy punkt. Było dużo emocji, pięknych zagrań, ale przede wszystkim mnóstwo dobrej zabawy.

W kategorii klas 4 i młodszych zwyciężyła Andżelika Górzyńska z tatą, II miejsce zajęła Nadia Może z mamą, a III  Amelia Kamola z tatą.

W kategorii klas 5-6 na pierwszym miejscu uplasowała się Natalia Mielcarska z tatą, na drugim Agata Wieczorkowska z tatą, a na trzecim Julia Rajkowska z tatą.

W najstarszej kategorii pierwsze miejsce zajęła Julia Wojtycka z tatą, II miejsce Wiktoria Górzyńska z mamą, a III miejsce Weronika Rydzewska z tatą.

Pierwsze trzy zespoły w każdej kategorii zostały nagrodzone pucharami i medalami, a zwycięskie pary piłkami do siatkówki.