Dnia 16 października 2016r. w Żychlinie odbył się Turniej Piłki Siatkowej w ktg „czwórek” o Puchar Żychlińskiej Akademii Siatkówki Volley Team. Uczestniczyło w nim 8 drużyn podzielonych na dwie grupy. W grupach obowiązywał system rozgrywek „każdy z każdym”. Następnie po fazie grupowej zespoły z miejsc 1 i 2 grały półfinały oraz finały, a pozostałe grupy walczyły o miejsca 5-8. Rywalami Volley Płock I w fazie grupowej były: Czarni Szczerców II, SP91 Łódź II oraz Volley Team Żychlin II. Nasz drugi zespół: Volley Płock II zmierzył się z SP91 Łódź I , Czarni Szczerców I i Volley Team Żychlin I. Nasze obydwie drużyny wykazały się dużymi umiejętnościami i z kompletem trzech zwycięstw zajęły w swoich grupach pierwsze miejsca, awansując tym samym do finałowej czwórki, w której oprócz nas znalazły się dwa zespoły Czarnych Szczerców. Zespół Volley Płock II przegrał mecz o finał, a potem niestety uległ też Czarnym Szczerców I w meczu o 3 miejsce zajmując w klasyfikacji końcowej 4 miejsce. Nasz zespół Volley Płock I nie miał sobie równych – najpierw pokonał zespół Czarnych Szczerców I, a w finale Szczerców II zwyciężając w całym turnieju.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!